Rozwoj malych i srednich przedsiebiorstw

Wraz ze koleją trybie życia, wszechogarniającym nas pośpiechem, niejednokrotnie jest tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby realizujemy w pobliskich sklepach czy dyskontach, i po dłuższe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie kierujemy do konkretnych sklepów, w których możemy uzyskać dosłownie wszystko. Począwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche bądź w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki higieniczne i higieny, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu też możemy „świeże” warzywa, zyski i mięso. Jednak czy by na pewno świeże? Tej gwarancje nigdy trzymać nie będziemy kupując ciało w hipermarkecie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, motywując do zakupu. I jeśli market doda do tego niezwykle popularną cenę mięso płynie z półek a właśnie nieliczni zastanowią się i … pójdą do hurtowni mięsa. Tak można zdecydować się na taki dostań w markecie, lecz to wielka okazja, piękna sztuka ciała w popularnej cenie. Docieramy do domu, a tam mięsko już tak apetycznie i wdzięcznie nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem prostym w sklepach czy dyskontach jest duża. Przede wszystkim dlatego, że żadna hurtownia ciała nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez który może stracić dobrą opinię, mężczyzn i dochód. Kolejna rzecz, hurtownia kupując mięso traktuje go zazwyczaj tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. A jeśli obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej zbyt jest zapewniony. A nawet wyższe niż w hipermarketach ceny nie są w stanie zniechęcić klientów do kupienia mięsa w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, jakie z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie.

Biorąc pod opiekę powyższe niekwestionowanym robi się zwycięstwo hurtowni mięsa nad kupieniem go w trudnych sieciach handlowych. Jakość, gwarancja świeżości i ceny odżywcze to myśli, które robią się nie mieć wartości przedstawionej w walucie.